شرکت تولیدی همگان کار صنعت

شرکت همگان کار، صنعت (سهامی خاص)
شرکت همگان کار، صنعت (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۳ با هدف توليد لوازم خانگي با کیفیت طي شماره ثبت ۱۰۷۵۸۶ تاسيس گرديد. موسسین مجموعه ماموریت ( Mission) سازمانی خود را "ایجاد آسایش و آرامش برای خانواده های محترم ایرانی" برگزیدند و در این راستا چشم انداز (Vision) شرکت " بهره گیری از آخرین فناوری روز دنیا و ایجاد حس اعتماد پایدار مشتریان با ارائه زنجیره بهینه تامین، تولید، توزیع و خدمات پس از فروش" تدوین گردید.


لذا استراتژی مدیریت بر اين اعتقاد که "مصرف کننده ايراني شايسته استفاده از بهترين و مرغوب ترين کالاست" طراحی گردید و انتخاب کالاهاي روز جهاني جهت توليد در ايران در دستور کار قرار گرفت. بدين لحاظ کارخانه اي در منطقه محروم اشتهارد احداث و اقدام به نصب جديدترين و پيشرفته ترين ماشين آلات گرديد و در راستاي ارتقاي دانش فني و تکنولوژي روز اروپا تعدادي از مهندسين و کارگران شرکت به کشور صنعتي ايتاليا اعزام گرديدند. شرکت همگان کار، صنعت از تاريخ تاسيس خود با توليد لوازم خانگي شوينده شامل لباسشويي و ظرفشويي توانسته است تا حدود زيادي مصرف کننده اين نوع کالا را بي نياز از کالاي خارجي نموده و رضايت آنان را جلب نمايد.


شرکت همگان کار، صنعت با برقراري يک سيستم بسيار مدرن و گشوده سرويس و خدمات فروش و ارايه گارانتي مناسب، اطمينان مشتريان و خريداران کالاي خود را بخوبي جلب نموده و از اين طريق جايگاه ارزنده اي در بازار ايران یافت. شرکت همگان کار، صنعت داراي استانداردهاي ايمني کالا از ايران و همچنين دارنده گواهينامه سيستم مديريت کيفيت ايزو مي باشد. شرکت همگان کار، صنعت اميدوار است که بتواند با ياري خداوند متعال در نگهداري و افزايش کيفيت کالاي توليدي خود موجب سربلندي صنعت و افتخار ايران اسلامي باشد.